Ana Sayfa
Ankara Sondaj

Ankara Sondaj

ANKARA SONDAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız sektöre 90’lı Yılların başlarında  işin  mutfağından gelerek    ANKARA SONDAJ SAN.VE.TİC.LTD.ŞTİ.’nin temellerini atmış  günümüz de ise faaliyetlerine emin adımlar ile  durmaksızın devam etmektedir.     

Nasıl ifade edebiliriz ?

Günümüze kadar ayakta durmasın da ki yegane sebep , gelişen teknoloji ve sanayi takibi , Çalışma arkadaşlarının uzman kadrolardan oluşması , vermiş olduğu tüm taahhütlerini zamanın da ve eksiksiz teslim etmesi , gerek makine gerek sondajı tamamlayan tüm alanları ile müşteri kitlesine istenilen hizmeti ulaştırma çevikliği , güçlü ekonomik durumları ile her boyutta  projelere imza atmış olması  ,  Çalışma ve mesai arkadaşlarına karşı dürüst yönetim anlayışı  , Tüm tedarikçi firmalarına karşı güven verici çizgisini bozmaması .  Önce İnsan bakışı ile  Çevre ve Doğada  canlı cansız tüm varlıklara karşı titizlik ile duyarlı davranışı , tüm bunlar ile  Güvenilir , işine sadık  herkese karşı saygılı , Çözüm odaklı,    İlkeli ,  olması gereken İŞ AHLAKI ile müşterilerine hizmet vermesi sayesinde Sondaj sektöründe bir marka olmayı başarmıştır.

Sektör de rakiplerine karşı  İş Ahlakını bozmadan  bir adım önde olmayı başarmış,  Ülkemize faydalı işler yaparak katma değer oluşturan çabası ve istihdam alanları yaratma anlayışındayız.  Günün sonunda güler yüz , samimiyet ve içtenlik ile Profesyonel hizmetin getirdiği müşteri memnuniyetinin  farkındayız  .

Ne Yapıyoruz ?

Firmamız;  Rotary Sistem ve Havalı Sistem sondajlar ile   200 mm çaplardan 700 mm çaplara kadar  her türlü  formasyonlarda istenilen derinlikler de  sondaj uygulamaları gerçekleştirmektedir.  Bünyesinde  bulundurduğu Makine parkuru ile  Her türlü Termal sondaj , Drenaj Sondajları , Havalandırma ve Baca Sondajları , Mini Forekazık işleri, Yönlendirilebilir Yatay sondajlar , Maden Araştırma , Zemin  araştırması , Jeofizik etüt  ve jeolojik mühendislik danışmanlık çalışmaları ,  aynı zamanda  Dalgıç pompa Satış ve Servis hizmetleri , Komple Sulama sistemleri , Su depoları  , Su Arıtma Sistemleri  , Her türlü sondaj malzemeleri ithalat ve İhracatı işleri yapan ve teslim eden teknik  donanıma sahip bir firmayız.

İşlerinize Talibiz .

Anahtar teslim tüm projelerinize talibiz , işimizi seven uzman bir kadro ile teslim ettiğimiz ve devam eden projelerimiz arasında sizleri de  görmekten kıvanç duyarız.  

Biz "Suya  ihtiyaç duyulan Türkiye'nin her bölgesin de hizmet vermekteyiz."

Amacımız ne ?

Yatırımlarınızın, Yapacağınız Masraflarınızın daha önemlisi Zaman ve Emeğinizin boşa harcanmaması için bizi aramaktan çekinmeyiniz. Amacımız Profesyonel bir İş çıkartmaktır. Profesyonel yapılan her   işin aynı zaman da müşteri memnuniyeti  olduğunun bilincin de ve farkında olan bir firmayız.

"Su Her şeyin Özü'dür "

Saygılarımızla.

Şirket  Kurucusu

Emrah KARABULUT .

 

 

Su Her Şeyin Özüdür!..

Bizden Kareler

MAKALELER

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN