Tüm Haberler
İş Adamı Sayın Kenan Beyin Kırşehir Besi Çiftliğine Açılan 350 m Derinliğinde de Sondaj Kuyusu Teslim edilmiştir.

İş Adamı Sayın Kenan Beyin Kırşehir Besi Çiftliğine Açılan 350 m Derinliğinde de Sondaj Kuyusu Teslim edilmiştir.

Yatırımcı ve İş Adamı Sayın Kenan Beyin  KIRŞEHİR /SEYREK  Köyün de bulunan  2. Büyük Baş  Besi Çiftliği Projesi için açılan   350 m derinliğinde sondaj  kuyusu Başarı ile teslim edilmiştir. Kenan beyin Kuyusun da saniye de yaklaşık olarak  1.5 / 2 Lt. Su verimi alınmıştır. 

Kenan Bey ve yakınları , Yatırımlarının ziyan olmadığna sevinmiş. Besi çiftliği için hayati önem taşıyan Su sorununu kökten çözmüştür. Aynı zaman da ankara sondaj olarak emeğimizin karşılığını almış olmamız ve iyi  bir  iş çıkarmış olmamız bizleri de mutlu etmiştir.

       Kenan Beylerin bölgesin de daha önce  bir başka sondaj firmasına yaptırılan  kuyulardan su alınamamış ve başarısızlıkla sonlanmış ,Yapılan tüm masraf ve emekleri boşa  çıkmıştı. Unutulmamalıdır Sondaj Teknik , Tecrübe ,Güçlü Makina ve Emek isteyen bir iştir. Gururla söylebiliriz ki Firmamız tüm bu donanımlara  uzun yıllardır sahiptir.Tüm müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır.

Ayrıca Bölgenin susuz ve  kurak olması, yatırımcıları Bu bölge de yatırım yapmaktan uzaklaştırmıştır..Başkent Sondaj olarak Bölge de yatırım  için çok önemli olan suyu bulmayı başarmış olmamız ve  Hizmet vermeye başlamış olan kuyumuz ,Bölge yatırımcıları için de ayrıca sevindirici bir haber olmuştur.

Kenan Bey ve Yakınlarına Kuyularının Hayırlı Uğurlu Olması dileğimizle.

Bizleri tercih ettikleri için ayrıca teşekkürederiz.

 

 

10.02.2015

Bizden Kareler

MAKALELER

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN